Kim jest Aleks i Mortek?

Cześć, nazywam się Aleks i jestem dumnym właścicielem owczarka szetlandzkiego o imieniu Mortek. Kiedy nie zajmuję się Mortkiem, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielami owczarków szetlandzkich na mojej stronie internetowej dotyczącej owczarków szetlandzkich.

Oprócz mojej pasji do psów (a miałem ich sporo), mam też kilka innych zainteresowań. Uwielbiam sport, technologie oraz malowanie i książki. Lubię również długie spacery w górach bądź na plaży podczas których wraz z Mortkiem odkrywamy nowe ścieżki, szlaki i zakamarki tego świata. Ponadto, bardzo lubię czytać w szczególności książki o tematyce psychologii, fantasy i sci-fi.

Na mojej stronie internetowej dzielę się nie tylko moją wiedzą na ogólny temat owczarków szetlandzkich, ale również na temat pielęgnacji, zdrowia i wychowania owczarków szetlandzkich – a nie jest to az takie łatwe jak się wydaje.

Mam nadzieję, że zainspiruję innych właścicieli owczarków szetlandzkich nie tylko do dbania o swoje psy ale również do pogłębienia swojej wiedzy na temat tych niesamowitych zwierząt.

Jeśli jesteś właścicielem owczarka szetlandzkiego lub po prostu miłośnikiem tej rasy psów, zapraszam do czytania mojej strony i dołączenia do naszej społeczności posiadaczy owczarków szetlandzkich!

Aleks Nowakowski

PS. poniżej przedstawiam kilka fotek mojego owczarka szetlandzkiego. Panie i Panowie … oto Mortek