Kim jest Aleks i Mortek?

Cześć, nazywam się Aleks i jestem dumnym właścicielem owczarka szetlandzkiego o imieniu Mortek. Kiedy nie zajmuję się Mortkiem, dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi właścicielami owczarków szetlandzkich na mojej stronie internetowej dotyczącej owczarków szetlandzkich.

Oprócz mojej pasji do psów (a miałem ich sporo), mam też kilka innych zainteresowań. Uwielbiam sport, technologie oraz książki. Lubię również długie spacery w górach bądź na plaży podczas których wraz z Mortkiem odkrywamy nowe ścieżki, szlaki i zakamarki tego świata. Ponadto, bardzo lubię czytać w szczególności książki o tematyce psychologii, fantasy i sci-fi.

Na mojej stronie internetowej dzielę się nie tylko moją wiedzą na ogólny temat owczarków szetlandzkich, ale również na temat pielęgnacji, zdrowia i wychowania owczarków szetlandzkich – a nie jest to az takie łatwe jak się wydaje.

Mam nadzieję, że zainspiruję innych właścicieli owczarków szetlandzkich nie tylko do dbania o swoje psy ale również do pogłębienia swojej wiedzy na temat tych niesamowitych zwierząt.

Jeśli jesteś właścicielem owczarka szetlandzkiego lub po prostu miłośnikiem tej rasy psów, zapraszam do czytania mojej strony i dołączenia do naszej społeczności posiadaczy owczarków szetlandzkich!

Aleks Nowakowski

PS. poniżej przedstawiam kilka fotek mojego owczarka szetlandzkiego. Panie i Panowie … oto Mortek